Національна Академія Аграрних
наук України
Національний науковий центр
«Інститут механізації та електрифікації
сільського господарства»
тел.
(04571)-31100
08631, Київська область, Васильківський район, смт Глеваха, вул. Вокзальна, 11

Вітаємо з ювілеєм ученого секретаря Грицишина М.І.

Грицишин Михайло Іванович - Заслужений працівник сільського господарства України, кандидат технічних наук, старший науковий співробітник, учений секретар Національного наукового центру «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства».
Народився 25 жовтня 1938 року на Вінниччині.
Наукова діяльність пов’язана з виконанням досліджень із проблем обґрунтування комплексів та системи машин для механізованого виробництва продукції рослинництва, оптимізації технічного забезпечення сільськогосподарських підприємств. 
За його участі були розроблені: Концепція розвитку вітчизняного сільськогосподарського машинобудування, Національна програма створення та виробництва технологічних комплексів машин і устаткування для сільського господарства, харчової та переробної промисловості (1992 р.), Програма виробництва технологічних комплексів машин та обладнання для агропромислового комплексу на 1998–2005 рр. (затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 16.09.1992 р. № 536, від 30.03.1998 р. № 403).
  За результатами досліджень опубліковано понад 180 наукових статей, співавтор 14 книг із питань розвитку техніко-технологічної бази сільськогосподарського виробництва. Виконані ним дослідження з розроблення технологій та технічних засобів для обробітку ґрунту відрізняються новизною та оригінальністю рішень, що підтверджено 27 свідоцтвами на винаходи та відмічено золотою й срібною медалями ВДНГ СРСР, а також диплом ІІ ступеня ВДНГ УРСР, Почесними відзнаками Міністерства аграрної політики України та Національної академії аграрних наук України.