Національна Академія Аграрних
наук України
Національний науковий центр
«Інститут механізації та електрифікації
сільського господарства»
тел.
(04571)-31100
08631, Київська область, Васильківський район, смт Глеваха, вул. Вокзальна, 11

Новини

Нарада «Розвиток вітчизняного машинобудування»

Нарада «Розвиток вітчизняного машинобудування»
Нарада організована Департаментом агропромислового розвитку Київської ОДА на базі НВП «БілоцерківМАЗ» та Білоцерківського національного аграрного університету.

Виставки "Зернові технології", "Agro Animal Show” та "Фрукти. Овочі. Логістика"

Виставки
Наукові співробітники ННЦ "ІМЕСГ" взяли участь у роботі семінарів і конференцій

Курси підвищення кваліфікації 2018

Курси підвищення кваліфікації 2018
21-22 лютого 2018 р. на базі ННЦ "ІМЕСГ" проводились курси підвищення кваліфікації для наукових та науково-педагогічних кадрів.

КрАЗ продовжує співпрацю з ННЦ "ІМЕСГ"

КрАЗ продовжує співпрацю з ННЦ
Започаткована у минулому році співпраця між ННЦ «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства» та ПрАТ «АвтоКрАЗ» успішно розвивається. У ході нещодавнього візиту на підприємство директора ННЦ «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства» академіка НААН В. Адамчука та докторанта С. Погорілого підведені підсумки першого року співпраці над проектом МЕЗ-330 «Авторактор» - агроновації 2017 року.

Засідання ради з питань розвитку сільського господарства Київської області

Засідання ради з питань розвитку сільського господарства Київської області
26 січня на базі ННЦ "ІМЕСГ" відбулося зачідання наукової ради Київської області на тему: "Використання супутникових даних для моніторингу стану посівів сільськогосподарських культур".

На засіданні було обговорено важливі питання щодо перспектив розвитку сільськогосподарського виробництва. та пріорітетність розвитку села.

Семінар: «Нормативно-технологічні аспекти органічного виробництва овочів в Україні»

Семінар: «Нормативно-технологічні аспекти органічного виробництва овочів в Україні»
14 грудня 2017 року в ННЦ «ІМЕСГ» проведено науково-практичний семінар на тему: «Нормативно-технологічні аспекти органічного виробництва овочів в Україні».
Організатор семінару: Науково-консультаційний центр з механізованого виробництва картоплі та овочів в господарствах Київської області, що функціонує на базі ННЦ «ІМЕСГ».

Міжнародна співпраця

Міжнародна співпраця
3 грудня з робочим візитом до Інституту завітали представники з Китаю. Зустріч проводив директор Іституту - академік Валерій Адамчук.
В межах зустрічі були проведено переговори з питань подальшої співпраці між ННЦ "ІМЕСГ" та ВАТ"Харбінська науково-технічна компанія "Мен Ін". Основні напрямки діяльності компанії зосереджені на Інвестиціях та управлінні, дослідженях та розроблені позашляхових автомобілів, безпілотних літальних апаратів, інтелектуальних систем управління у місцях зберігання тощо.

Міжнародний Форум «INNOVATION MARKET»

Міжнародний Форум «INNOVATION MARKET»
21 листопада 2017 року у Міжнародному виставковому центрі розпочав роботу Міжнародний Форум «INNOVATION MARKET» (МФІМ) – місце зустрічі новаторів, винахідників, виробників провідних інноваційних технологій, авторів Startup-проектів з представниками підприємств – потенційних споживачів, зацікавлених в технологічному оновленні виробничих процесів, акселераторами інвестиційних проектів, експертами в різних галузях економіки, консультантами у сфері захисту інтелектуальної власності, представниками авторитетних інвестиційно-фінансових установ України та Китаю, з політичними лідерами України.

Всеукраїнська науково-практична конференція «Біоенергетичні системи в агропромисловому виробництві»

Всеукраїнська науково-практична конференція «Біоенергетичні системи в агропромисловому виробництві»

16-17 листопада 2017 року на базі факультету інженерії та енергетики Житомирського національного агроекологічного університету відбулася І Всеукраїнська науково-практична конференція «Біоенергетичні системи в агропромисловому виробництві». В роботі конференції взяли участь ректор ЖНАЕУ проф. Скидан О.В., проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку проф. Романчук Л.Д., доктори наук Голуб Г.А. (НУБіП України), Братішко В.В (ННЦ «ІМЕСГ»), Ходаківський Є.І., Грабар І.Г., Кухарець С.М., декан факультету Ярош Я.Д., завідувач відділення «Агроінженерія» ЖАТК Борак К.В., викладачі та магістри факультету інженерії та енергетики ЖНАЕУ та викладачі кафедри тракторів, автомобілів та біоенергосистем НУБІП України. На конференції обговорювався розвиток сільськогосподарського виробництва на основі використання соломи та подрібненої деревини на теплові потреби, виробництва брикетів та гранул із незернових відходів та тирси, виробництва і використання дизельного біопалива та біонафти, виробництва і використання біогазу та піролізного газу. Велику увагу було приділено розвитку технічного забезпечення тваринництва, рослинництва, аквакультури та переробки с-г. продукції в агровиробництві. Обговорювались проблеми альтернативної та відновлюваної енергетики.

Виставка AGRO Complex 2017

Виставка  AGRO Complex 2017
Днями у виставковому ценрі Київ Експо Плаза відбулась Міжнародна виставка ефеткивних рішень для агробізнесу AgroComplex 2017. У рамках ділової програми було передбачена велика кількість семінарів та круглих столів.

Международная конференция в Белоруссии

Международная конференция в Белоруссии
18-20 октября 2017 года в г. Минск (Белоруссия)состоялась Международная научно-техническая конференция "Научно- технический прогресс в сельскохозяйственном производстве" Посвященная празднованию 70-летию со дня основания Республиканского унитарного предприятия "НПЦ НАН Белоруссии по механизации сельского хозяяйства".

Конференція "Сучасні проблеми землеробської механіки"

Конференція
16-18 жовтня 2017 року на базі інженерно-технічного факультету Подільського державного аграрно-технічного університету відбувалася XVIII Міжнародна наукова конференція, присвячена 117-річниці від дня народження академіка Петра Мефодійовича Василенка «Сучасні проблеми землеробської механіки».

Премія НААН за кращу наукову доповідь

Премія НААН за кращу наукову доповідь
3 жовтня 2017 р. у залі засідань Президії НААН відбулося засідання бюро Відділення землеробства, меліорації та механізації, на якому заслухали учасників першого туру конкурсу на здобуття премії Президії НААН «За кращу наукову доповідь молодого вченого НААН з фундаментальних та прикладних досліджень».

КИЇВЩИНА УРОЧИСТО ВІДЗНАЧИЛА СВОЄ 85-РІЧЧЯ

КИЇВЩИНА УРОЧИСТО ВІДЗНАЧИЛА СВОЄ 85-РІЧЧЯ
24 вересня в Ірпені відбулися урочистості з нагоди відзначення 85-річчя утворення Київської області «Благословенна Київщино моя».

Національний науковий центр "Інститут механізації та електрифікації сільського господарства" взяв участь в урочисто-виставкових заходах представивши два новітні зразки тракторної техніки на базі енергозасобів Харківського тракторного заводу - електричний тракор та трактор на пропан-бутані з двигуном вітчизняного виробництва.

Святкування 85 річчя ТДАТУ

Святкування 85 річчя ТДАТУ
15 вересня 20 17 року Таврійський державний агротехнологічний університет,що знаходиться м. Мелітополь відсвяткував 85 річчя від дня заснування. 
У святкових заходах прийняли учать директор ННЦ "ІМЕСГ", академік Валерій Адамчук,заступник  директора з дослідно-конструкторської роботи Вячеслав Братішко, завідувач науково-організаційного відділу Наталя Сергєєва (прим. випускники ТДАТУ).
        14 вересня 2018 р. ННЦ «ІМЕСГ» спільно з Департаментом агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації та Асоціації  фермерів і приватних землевласників Київської області буде проведено науково-практичний семінар: «Досвід функціювання  фермерських господарств Київщини в умовах кооперацій та перспективи їх розвитку».
        Учасники: представники органів влади, керівники і спеціалісти фермерських господарств агропромислового комплексу Київської області, при-ватні підприємці, наукові працівники.
        Місце проведення: с. Лосятин, Васильківський р-н., Київська обл., вул. Якіра, 2,  ФГ «Союз ТТТ».