Національна Академія Аграрних
наук України
Національний науковий центр
«Інститут механізації та електрифікації
сільського господарства»
тел.
(04571)-31100
08631, Київська область, Васильківський район, смт Глеваха, вул. Вокзальна, 11

Новини

Премія НААН за кращу наукову доповідь

Премія НААН за кращу наукову доповідь
3 жовтня 2017 р. у залі засідань Президії НААН відбулося засідання бюро Відділення землеробства, меліорації та механізації, на якому заслухали учасників першого туру конкурсу на здобуття премії Президії НААН «За кращу наукову доповідь молодого вченого НААН з фундаментальних та прикладних досліджень».

КИЇВЩИНА УРОЧИСТО ВІДЗНАЧИЛА СВОЄ 85-РІЧЧЯ

КИЇВЩИНА УРОЧИСТО ВІДЗНАЧИЛА СВОЄ 85-РІЧЧЯ
24 вересня в Ірпені відбулися урочистості з нагоди відзначення 85-річчя утворення Київської області «Благословенна Київщино моя».

Національний науковий центр "Інститут механізації та електрифікації сільського господарства" взяв участь в урочисто-виставкових заходах представивши два новітні зразки тракторної техніки на базі енергозасобів Харківського тракторного заводу - електричний тракор та трактор на пропан-бутані з двигуном вітчизняного виробництва.

Святкування 85 річчя ТДАТУ

Святкування 85 річчя ТДАТУ
15 вересня 20 17 року Таврійський державний агротехнологічний університет,що знаходиться м. Мелітополь відсвяткував 85 річчя від дня заснування. 
У святкових заходах прийняли учать директор ННЦ "ІМЕСГ", академік Валерій Адамчук,заступник  директора з дослідно-конструкторської роботи Вячеслав Братішко, завідувач науково-організаційного відділу Наталя Сергєєва (прим. випускники ТДАТУ).