Національна Академія Аграрних
наук України
Національний науковий центр
«Інститут механізації та електрифікації
сільського господарства»
тел.
(04571)-31100
08631, Київська область, Васильківський район, смт Глеваха, вул. Вокзальна, 11

Новини

Міжнародний Форум «INNOVATION MARKET»

Міжнародний Форум «INNOVATION MARKET»
21 листопада 2017 року у Міжнародному виставковому центрі розпочав роботу Міжнародний Форум «INNOVATION MARKET» (МФІМ) – місце зустрічі новаторів, винахідників, виробників провідних інноваційних технологій, авторів Startup-проектів з представниками підприємств – потенційних споживачів, зацікавлених в технологічному оновленні виробничих процесів, акселераторами інвестиційних проектів, експертами в різних галузях економіки, консультантами у сфері захисту інтелектуальної власності, представниками авторитетних інвестиційно-фінансових установ України та Китаю, з політичними лідерами України.

Всеукраїнська науково-практична конференція «Біоенергетичні системи в агропромисловому виробництві»

Всеукраїнська науково-практична конференція «Біоенергетичні системи в агропромисловому виробництві»

16-17 листопада 2017 року на базі факультету інженерії та енергетики Житомирського національного агроекологічного університету відбулася І Всеукраїнська науково-практична конференція «Біоенергетичні системи в агропромисловому виробництві». В роботі конференції взяли участь ректор ЖНАЕУ проф. Скидан О.В., проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку проф. Романчук Л.Д., доктори наук Голуб Г.А. (НУБіП України), Братішко В.В (ННЦ «ІМЕСГ»), Ходаківський Є.І., Грабар І.Г., Кухарець С.М., декан факультету Ярош Я.Д., завідувач відділення «Агроінженерія» ЖАТК Борак К.В., викладачі та магістри факультету інженерії та енергетики ЖНАЕУ та викладачі кафедри тракторів, автомобілів та біоенергосистем НУБІП України. На конференції обговорювався розвиток сільськогосподарського виробництва на основі використання соломи та подрібненої деревини на теплові потреби, виробництва брикетів та гранул із незернових відходів та тирси, виробництва і використання дизельного біопалива та біонафти, виробництва і використання біогазу та піролізного газу. Велику увагу було приділено розвитку технічного забезпечення тваринництва, рослинництва, аквакультури та переробки с-г. продукції в агровиробництві. Обговорювались проблеми альтернативної та відновлюваної енергетики.

Оголошення

Оголошення
Національний науковий центр ”Інститут механізації та електрифікації сільського господарства» Національної академії аграрних наук України” (ННЦ «ІМЕСГ» НААН) оголошує про намір передати нерухоме державне майно в оренду, а саме:

Международная конференция в Белоруссии

Международная конференция в Белоруссии
18-20 октября 2017 года в г. Минск (Белоруссия)состоялась Международная научно-техническая конференция "Научно- технический прогресс в сельскохозяйственном производстве" Посвященная празднованию 70-летию со дня основания Республиканского унитарного предприятия "НПЦ НАН Белоруссии по механизации сельского хозяяйства".

Конференція "Сучасні проблеми землеробської механіки"

Конференція
16-18 жовтня 2017 року на базі інженерно-технічного факультету Подільського державного аграрно-технічного університету відбувалася XVIII Міжнародна наукова конференція, присвячена 117-річниці від дня народження академіка Петра Мефодійовича Василенка «Сучасні проблеми землеробської механіки».

Премія НААН за кращу наукову доповідь

Премія НААН за кращу наукову доповідь
3 жовтня 2017 р. у залі засідань Президії НААН відбулося засідання бюро Відділення землеробства, меліорації та механізації, на якому заслухали учасників першого туру конкурсу на здобуття премії Президії НААН «За кращу наукову доповідь молодого вченого НААН з фундаментальних та прикладних досліджень».

КИЇВЩИНА УРОЧИСТО ВІДЗНАЧИЛА СВОЄ 85-РІЧЧЯ

КИЇВЩИНА УРОЧИСТО ВІДЗНАЧИЛА СВОЄ 85-РІЧЧЯ
24 вересня в Ірпені відбулися урочистості з нагоди відзначення 85-річчя утворення Київської області «Благословенна Київщино моя».

Національний науковий центр "Інститут механізації та електрифікації сільського господарства" взяв участь в урочисто-виставкових заходах представивши два новітні зразки тракторної техніки на базі енергозасобів Харківського тракторного заводу - електричний тракор та трактор на пропан-бутані з двигуном вітчизняного виробництва.

Святкування 85 річчя ТДАТУ

Святкування 85 річчя ТДАТУ
15 вересня 20 17 року Таврійський державний агротехнологічний університет,що знаходиться м. Мелітополь відсвяткував 85 річчя від дня заснування. 
У святкових заходах прийняли учать директор ННЦ "ІМЕСГ", академік Валерій Адамчук,заступник  директора з дослідно-конструкторської роботи Вячеслав Братішко, завідувач науково-організаційного відділу Наталя Сергєєва (прим. випускники ТДАТУ).