Національна Академія Аграрних
наук України
Національний науковий центр
«Інститут механізації та електрифікації
сільського господарства»
тел.
(04571)-31100
08631, Київська область, Васильківський район, смт Глеваха, вул. Вокзальна, 11

Про Інститут

Указом Президента України від 12 квітня 2000 р. за № 585/2000 Інституту надано статус Національного наукового центру з функціями головного інституту з розв’язання науково-технічних проблем щодо розроблення сучасних механізованих технологій виробництва сільськогосподарської продукції та конкуренто-спроможної техніки і рекомендацій з її ефективного використання.

Дослідження ННЦ «ІМЕСГ» спрямовані на вирішення пріоритетних завдань агроінженерної науки - формування матеріально-технічної бази агропромислового комплексу, яка забезпечить виробництво конкурентоспроможної сільськогосподарської продукції в різних організаційно-економічних та ґрунтово-кліматичних умовах України.
На базі ННЦ «ІМЕСГ» створено Координаційний центр з інноваційного розвитку вітчизняного сільськогосподарського та автотранспортного машинобудування, який започаткували НААН, асоціації «Укравтопром» та «Украгромаш», УААІ. Його основними завданнями є сприяння підвищенню технічного рівня і конкурентоспроможності сільськогосподарської і транспортної техніки вітчизняного виробництва та відродження вітчизняної галузі машинобудування на основі поєднання зусиль наукових установ та підприємств-виробників техніки.