Національна Академія Аграрних
наук України
Національний науковий центр
«Інститут механізації та електрифікації
сільського господарства»
тел.
(04571)-31100
08631, Київська область, Васильківський район, смт Глеваха, вул. Вокзальна, 11

Міжнародна науково-практична конференція «Перспективні агронаукові технології»

15 квітня 2016 року на базі ФГ «Бутенко» (с. Дягова, Чернігівської області) Національний університет біоресурсів і природокористування України провів міжнародну науково-практичну конференцію «Перспективні агронаукові технології».
    Мета конференції – продемонструвати комплексний підхід до впровадження сучасних технологій рослинництва в агропромисловому виробництві.
    Представники науки, провідних фірм з розробки сучасної техніки та обладнання, а також вітчизняного аграрного бізнесу в режимі пленарного засідання поділилися своїми здобутками по забезпеченню економічної прибутковості та екологічної безпеки  інноваційних технологій вирощування польових культур. З доповіддю «Автоматизація технологічних процесів сільськогосподарського виробництва» виступив заступник директора Національного наукового центру «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства», д.т.н. Мироненко В.Г.
    В частині польових демонстрацій були представлені засоби дистанційного визначення стану поля з використанням супутникових систем моніторингу (AgriLab), оцінки якості виконання технологічних операцій з використанням безпілотних літальних апаратів (DronUA), оперативного визначення вологості, температури та інших параметрів грунту (AgroMonitor), диференційованого внесення технологічних матеріалів (насіння, добрива) на основі оперативного моніторингу стану грунтового середовища (Chervona Zirka) та інші.
    Учасники конференції були єдині у високій оцінці та вдячності організаторам цього заходу, а також у необхідності об’єднання зусиль державних органів, науки та бізнесу для прискореного впровадження інноваційних технологій у вітчизняне виробництво продукції рослинництва.