Національна Академія Аграрних
наук України
Національний науковий центр
«Інститут механізації та електрифікації
сільського господарства»
тел.
(04571)-31100
08631, Київська область, Васильківський район, смт Глеваха, вул. Вокзальна, 11

Виставка-ярмарок племінного та селекційного матеріалу установ НААН для фермерів і дрібнотоварних господарств

      20 вересня 2018 р. на базі ДП ДГ «Шевченківське» (с. Денихівка, Тетіївського р-ну, Київської обл.) відбулася виставка-ярмарок племінного та селекційного матеріалу установ НААН для фермерів і дрібнотоварних господарств. У заході взяли участь як наукові установи НААН, так і дослідні господарства мережі.
Із вступним словом та аналізом роботи установ академії НААН у сфері селекції тваринництва виступив президент НААН Гадзало Я. М. Він відмітив, що в цій сфері мережа може продукувати конкурентоздатну продукцію, а співпрацюючи тісно з  Мінагрополітики, можлива гідна конкуренція з іноземними виробниками.  
Директор ДП ДГ «Шевченківське» Балагура О. В. поділився інформацією про успіхи (середні надої у господарстві 8000 кг молока на корову) та перепони, що виникають. Крім досягнень у виробництві слід відзначити підтримку ДП ДГ «Шевченківське» соціальної сфери. У цей день було відкрито майданчик із накриттям для гри в волейбол і баскетбол, який став окрасою серед спортивних споруд села.
ННЦ «ІМЕСГ» продемонстрував на заході розробки у сфері тваринництва.  Зацікавленість викликали лічильник молока, дійкові стакани нової конструкції, косарка для обкошування узбіч та інші розробки інституту.
Серед експонатів виставки-ярмарки слід відзначити елітні породи ВРХ, коней, овець, гусей. Інститути нетваринницького спрямування демонстрували насіння пшениці, ячменю, соняшнику, трав і малопоширених культур: коноплі, льону, світчграсу, зернового сорго, міскантусу та інші.