Національна Академія Аграрних
наук України
Національний науковий центр
«Інститут механізації та електрифікації
сільського господарства»
тел.
(04571)-31100
08631, Київська область, Васильківський район, смт Глеваха, вул. Вокзальна, 11

Науково-практичний семінар: «Досвід функціювання фермерських господарств Київщини в умовах кооперацій та перспективи їх розвитку»

14 вересня 2018 р. ННЦ «ІМЕСГ» спільно з Департаментом агропромислового розвитку Київської ОДА, Асоціацією  фермерів і приватних землевласників Київської області та Інститутом картоплярства було проведено науково-практичний семінар: «Досвід функціювання  фермерських господарств Київщини в умовах кооперацій та перспективи їх розвитку». Базою для проведення семінару стало ФГ «Союз ТТТ».
В семінарі взяли участь представники органів влади, керівники і спеціалісти фермерських господарств агропромислового комплексу Київської області, приватні підприємці, наукові працівники. 
Семінар було розпочато з виїзду в поле, де було проведено демонстрацію технології  збирання цибулі та моркви вирощеної на зрошенні. Детальні коментарі щодо функціонування системи зрошення було надано менеджером  ТОВ «Агроекспорт Центр» Сергієм Строкалем. Також учасники семінару мали можливість побачити у роботі пункт з первинної обробки та сортування овочів, який успішно працює у ФГ «Союз ТТТ». Пленарне засідання відкривав директор ННЦ «ІМЕСГ», академік НААН Валерій Адамчук, також доповідали Сергій Шупик, директор Департаменту агропромислового розвитку Київської області державної адміністрації та Віктор Веремейчик, начальник відділу агропромислового розвитку Васильківської РДА, та інші. 
Для проведення семінару не випадково було вибрано с. Лосятин, Васильківського р-н., адже саме в цьому селі 100 років тому народилась, жила та працювала Степаніда Виштак — українська радянська діячка, ланкова колгоспу «Радянська Україна» Васильківського району Київської області, майстер високих врожаїв цукрових буряків, кукурудзи та інших сільськогосподарських культур. Двічі Герой Соціалістичної Праці та Кавалер 6-ти Орденів Леніна. Її пам'ять було вшановано покладенням квітів до монументу.