Національна Академія Аграрних
наук України
Національний науковий центр
«Інститут механізації та електрифікації
сільського господарства»
тел.
(04571)-31100
08631, Київська область, Васильківський район, смт Глеваха, вул. Вокзальна, 11

Інститут в період 1971-1980 роки

У 1971 р. за розроблення і впровадження у виробництво технології потокового збирання зернових і зернобобових культур з одночасним подрібненням та вивезенням соломи з поля співробітникам Інституту Нікітенку І.Т., Галенку М.Д., Капліну І.М. та Ю.М. Шидловському у складі колективу виконавців присуджена Державна премія УРСР в галузі науки і техніки.
У кінці 60-х років Інститут брав активну участь у створенні тракторів Т-150К та Т-150 і шлейфу сільськогосподарських машин до них. В більш пізній період вчені Інституту були активними учасниками створення тракторів ЛТЗ-145 та ЛТЗ-155, розробили пневмо-гумові гусеничні рушії та рушії інших типів, які зменшували техногенний вплив на ґрунту.
У 70-х роках виконано теоретичні та експериментальні дослідження нових технологічних процесів і створено нові технічні засоби для виробництва зерна кукурудзи, соняшника і сої. У 1982 р. за участь у створенні і впровадженні у виробництво приставки ППК-4 для збирання кукурудзи співробітники Інституту Тудель М.В., Поєдинок В.Ю. і Кифоренко В.І. удостоєні Державної премії УРСР в галузі науки і техніки.