Національна Академія Аграрних
наук України
Національний науковий центр
«Інститут механізації та електрифікації
сільського господарства»
тел.
(04571)-31100
08631, Київська область, Васильківський район, смт Глеваха, вул. Вокзальна, 11

КИЇВЩИНА УРОЧИСТО ВІДЗНАЧИЛА СВОЄ 85-РІЧЧЯ

24 вересня в Ірпені відбулися урочистості з нагоди відзначення 85-річчя утворення Київської області «Благословенна Київщино моя»
Національний науковий центр "Інститут механізації та електрифікації сільського господарства" взяв участь в урочисто-виставкових заходах представивши два новітні зразки тракторної техніки на базі енергозасобів Харківського тракторного заводу - електричний тракор та трактор на пропан-бутані з двигуном вітчизняного виробництва.

Розробки викликали жваве обговорення у гостей заходу та радість у юних відвідувачів, що мали нагоду сісти за кермо.

Офіційну частину святкування День Київщини відзначили на центральній площі м. Ірпінь великим ярмарком-виставкою делегацій з усіх районів та міст області та святковим концертом за участю талановитих дітей, учасників Всеукраїнського фестивалю «Яскраві діти України» і популярних українських виконавців.

Вітання від Уряду України та від Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана передав Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко.
Голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган привітав громаду Київщини з ювілеєм та передав вітання від Президента України Петра Порошенка.

Майстри народних промислів радували гостей свята і ірпінян витворами свойого мистецтва, а фольклорні пісенні та танцювальні колективи презентували пісні й танці на будь-який смак.

Продовжилися урочистості з нагоди відзначення Дня Київщини святковим концертом, у якому виступили найкращі учасники і переможці конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України» і Народна артистка України Тіна Кароль.
Завершилося святкування 85-річчя утворення Київської області яскравим феєрверком.