Національна Академія Аграрних
наук України
Національний науковий центр
«Інститут механізації та електрифікації
сільського господарства»
тел.
(04571)-31100
08631, Київська область, Васильківський район, смт Глеваха, вул. Вокзальна, 11

Святкування 85 річчя ТДАТУ

15 вересня 2017 року Таврійський державний агротехнологічний університет,що знаходиться в м. Мелітополь відсвяткував 85 річчя від дня заснування. 
У святкових заходах прийняли учать директор ННЦ "ІМЕСГ", академік Валерій Адамчук,заступник  директора з науково-дослідної та  дослідно-конструкторської роботи Вячеслав Братішко, завідувач науково-організаційного відділу Наталя Сергєєва (прим. випускники ТДАТУ).
Історія співпраці між ННЦ "ІМЕСГ" та ТДАТУ триває не  одне десятиріччя. Багато випускників цього ВНЗ в різні часи працювали,а де-які і тепер працюють в Інституті.  
Кукта Григорій Максимович, закінчив у  1942 році МІМСГ(сучасний ТДАТУ) став  доктор технічних наук, тривалий час працював на посадах заступника директора з наукової роботи, пізніше став завідувачем відділу механізації  процесів у кормовиробництві та тваринництві. 
Галенко Михайло Давидович, який  у 1948 закінчив  з відзнакою МІМСГ(сучасний ТДАТУ) став кандидатом технічних наук. Разом з колегами  розробив технологію потокового збирання зернових культур,яка була впроваджена в  СРСР на 70% площ під зерновими культурами. Ця розробка була відзначена Державною премією в галузі науки і техніки у 1971 році., Заслужений інженер сільського господарства  Української РСР. Тривалий час пропрацював завідувачем відділу збирання зернових культур, соняшнику і насінників трав.
Полупанов Федір Петрович, закінчив у 1953 році, МІМСГ. З 1969-1974 працював директором Інституту.
Гончаров Євген Сергійович, доктор  технічних  наук,  професор, член-кореспондент УААН, під час роботи в Інституті створив машини для післязбиральної сепарації зерна на вібрровідцентровому пристрої, отримав звання "Заслужений винахідник" Української СРСР  та отримав більше 10 патентів за кордоном.
Смаковський Федір Петрович, був розробником системи пневматичного обладнання для сховищ силосной типу для порошкоподібних хіммеліорантів, які були впровадженні в країнах Прибалтики, Білорусі та нечерноземної  зони Росії. 
В стінах Інституту сформувався доктор технічних наук  Надикто Володимир Трохимович нині проректор ТДАТУ.  Успішно завершили курс аспіранської підготовки та захистили кандидатську роботу Малюта Сергій, Мілько  Дмитро,які успішно працюють у ТДАТУ та підтримають зв'язки з інститутом.
На сьогодні в ННЦ "ІМЕСГ" працюють на  посадах випускника ТДАТУ різних років, а саме: Юлій Вожик -  доктор технічних наук, завідувач відділу, Вячеслав Братішко - доктор технічних наук, заступник директора, Наталя Сергєєва - завідувач відділу, Володимир Кузьменко - кандидат технічних наук, керівник наукового напряму з питань кормовиробництва, Денис Долгіх - кандидат технічних наук, старший науковий співробітник.