Національна Академія Аграрних
наук України
Національний науковий центр
«Інститут механізації та електрифікації
сільського господарства»
тел.
(04571)-31100
08631, Київська область, Васильківський район, смт Глеваха, вул. Вокзальна, 11

Об'яви та оголошення

ННЦ "ІМЕСГ" ПРОПОНУЄ ВСІМ бажаючим вигідно придбати протруювач насіння універсальний ПНУ-10

ННЦ "ІМЕСГ" ПРОПОНУЄ ВСІМ бажаючим вигідно придбати протруювач насіння універсальний ПНУ-10

ЧУДОВА пропозиція: вигідно купити надійне обладнання!
ННЦ "ІМЕСГ" ПРОПОНУЄ ВСІМ Бажаючим вигідно придбати протруювачі насіння універсальні ПНУ-10.
Дане обладнання стане незамінним як самостійний елемент так і складова частина пункту протруєння та інкрустації насіння зерно-бобових та олійних культур. Покладений в основу принцип обробки дозволяє уникнути механічного травмування насіння та забезпечити повноту обробки на рівні 97%,що дасть змогу зберегти властивості кожної насінини,підвищити схожість та збільшити урожайність на 14%. Заощаджуйте гроші , купуйте у національнього виробника. Ціна від 75 тис. грн. Гарантія 1 рік

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ХXVII Міжнародної науково-технічної конференції «Технічний прогрес у сільськогосподарському виробництві»

19-20 червня 2019 р. запрошуємо Вас взяти участь у роботі ХXVII Міжнародної науково-технічної конференції «Технічний прогрес у сільськогосподарському виробництві», в рамках якої буде проведена XIІ Всеукраїнська конференція-семінар аспірантів, докторантів та здобувачів у галузі агроінженерної науки.
Надаємо послуги з розроблення проектно кошторисної документації

Надаємо послуги з розроблення проектно кошторисної документації

Національний науковий центр «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства» (державна науково-дослідна установа) надає на договірних умовах послуги з розроблення проектно-кошторисної документації об'єктів тваринництва, переробних підприємств (молочної, м'ясної, консервної, зернопереробної промисловості), соціальної сфери тощо. Наявні всі необхідні сертифікати, ліцензії і дозвільні документи. Наші ціни приємно помірні. Забезпечуємо індивідуальних підхід до кожного клієнта та супровід у погодженні документації. Працюємо в Україні понад 70 років.