Національна Академія Аграрних
наук України
Національний науковий центр
«Інститут механізації та електрифікації
сільського господарства»
тел.
(04571)-31100
08631, Київська область, Васильківський район, смт Глеваха, вул. Вокзальна, 11

Об'яви та оголошення

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ХXVII Міжнародної науково-технічної конференції «Технічний прогрес у сільськогосподарському виробництві»

Запрошуємо Вас, 19–20 червня 2019 року, взяти участь у роботі ХXVIІ Міжнародної науково-технічної конференції «Технічний прогрес у сільськогосподарському виробництві», в рамках якої буде проведена XIХ Всеукраїнська конференція-семінар аспірантів, докторантів та здобувачів у галузі агроінженерної науки. 

Набір до аспірантури

Набір до аспірантури

Національний науковий центр

 «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства» 
ОГОЛОШУЄ НАБІР В АСПІРАНТУРУ 2018/2019 н.р.

для здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальностями:

133 – галузеве машинобудування

141 – електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

Надаємо послуги з розроблення проектно кошторисної документації

Надаємо послуги з розроблення проектно кошторисної документації
Національний науковий центр «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства» (державна науково-дослідна установа) надає на договірних умовах послуги з розроблення проектно-кошторисної документації об'єктів тваринництва, переробних підприємств (молочної, м'ясної, консервної, зернопереробної промисловості), соціальної сфери тощо. Наявні всі необхідні сертифікати, ліцензії і дозвільні документи. Наші ціни приємно помірні. Забезпечуємо індивідуальних підхід до кожного клієнта та супровід у погодженні документації. Працюємо в Україні понад 70 років.

Конкурс на право оренди

Національний науковий центр «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства» повідомляє, що за результатами проведеного 15 грудня 2017 р. конкурсу на право оренди державного майна

Оренда

Національний науковий центр «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства» Національної академії аграрних наук України оголошує про намір передати нерухоме державне майно в оренду

Конкурс на право оренди нерухомого майна

Національний науковий центр «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства» Національної академії аграрних наук України (ННЦ «ІМЕСГ» НААН) оголошує конкурс на право оренди нерухомого державного майна.