Національна Академія Аграрних
наук України
Національний науковий центр
«Інститут механізації та електрифікації
сільського господарства»
тел.
(04571)-31100
08631, Київська область, Васильківський район, смт Глеваха, вул. Вокзальна, 11

Об'яви та оголошення

Конкурс на заміщення вакантної посади

Національна академія аграрних наук України  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Державного підприємства «Житлово-експлуатаційне господарство» Національного наукового центру «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства»

Конкурс на заміщення вакантної посади

Національна академія аграрних наук України оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Державного підприємства «Дослідне господарство «Агромаш» ННЦ «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства»

Набір до аспірантури

Набір до аспірантури

Національний науковий центр

 «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства» 
ОГОЛОШУЄ НАБІР В АСПІРАНТУРУ 2018/2019 н.р.

для здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальностями:

133 – галузеве машинобудування

141 – електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

Надаємо послуги з розроблення проектно кошторисної документації

Надаємо послуги з розроблення проектно кошторисної документації
Національний науковий центр «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства» (державна науково-дослідна установа) надає на договірних умовах послуги з розроблення проектно-кошторисної документації об'єктів тваринництва, переробних підприємств (молочної, м'ясної, консервної, зернопереробної промисловості), соціальної сфери тощо. Наявні всі необхідні сертифікати, ліцензії і дозвільні документи. Наші ціни приємно помірні. Забезпечуємо індивідуальних підхід до кожного клієнта та супровід у погодженні документації. Працюємо в Україні понад 70 років.

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ХXVI Міжнародної науково-технічної конференції «Технічний прогрес у сільськогосподарському виробництві»

04–05 липня 2018 р. Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ХXVI Міжнародної науково-технічної конференції «Технічний прогрес у сільськогосподарському виробництві», в рамках якої буде проведена XIІ Всеукраїнська конференція-семінар аспірантів, докторантів та здобувачів у галузі агроінженерної науки.

Конкурс на право оренди

Національний науковий центр «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства» повідомляє, що за результатами проведеного 15 грудня 2017 р. конкурсу на право оренди державного майна

Оренда

Національний науковий центр «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства» Національної академії аграрних наук України оголошує про намір передати нерухоме державне майно в оренду

Конкурс на право оренди нерухомого майна

Національний науковий центр «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства» Національної академії аграрних наук України (ННЦ «ІМЕСГ» НААН) оголошує конкурс на право оренди нерухомого державного майна.