Національна Академія Аграрних
наук України
Національний науковий центр
«Інститут механізації та електрифікації
сільського господарства»
тел.
(04571)-31100
08631, Київська область, Васильківський район, смт Глеваха, вул. Вокзальна, 11

Меморандум про приєднання до учасників інноваційно-освітнього кластеру "АГРОТЕХНІКА"

28 липня 2017 року Національний науковий центр «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства» Національної Академії аграрних наук України та Харківський національний аграрний університет імені В.В. Докучаева, як повноважні його учасники підписали Меморандум про приєднання до складу інноваційно-освітнього Кластеру «Агротехніка». Основними цілями та завданнями Меморандуму є реалізація основних його засад в освіті, науковій та інноваційній діяльності, промисловості та інформаційній інфраструктурі. 

Інноваційно-освітній кластер «Агротехніка» є одним із успішних прикладів приватно-державного партнерства, а його учасники – організаторами Дня поля «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ». Впровадження інноваційних агротехнологій для заощадження ґрунтових ресурсів і підвищення продуктивності сільського господарства країни ведеться в тісній співпраці між виробництвом і наукою.

Кластер «Агротехніка» створений 24 червня 2015 р. Ініціаторами і засновниками кластеру стали Харківська обласна державна адміністрація, Індустріальна група УПЕК, що входять в групу Лозівський ковальсько-механічний завод і Українське конструкторське бюро трансмісій і шасі, Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. П.Василенко, Харківська обласна організація роботодавців у сфері АПК. Пізніше до кластеру приєдналися п’ять провідних університетів країни аграрного профілю, УкрНДІПВТ ім.Погорелого і ПАТ «Харківський підшипниковий завод».