Національна Академія Аграрних
наук України
Національний науковий центр
«Інститут механізації та електрифікації
сільського господарства»
тел.
(04571)-31100
08631, Київська область, Васильківський район, смт Глеваха, вул. Вокзальна, 11

ІV турнір з настільного тенісу на Кубок Президента НААН

  Настільний теніс – другий за популярністю масовий спорт і наймолодший з основних видів спорту в світі, ця  гра тренує не лише тіло, але й мозок.
  Не випадково, що  16 травня 2017 року, в рамках святкування Дня Науки в Україні в  ННЦ «ІМЕСГ» відбувся IV щорічний турнір з настільного тенісу на кубок Президента Національної академії аграрних наук. Цього року участь приймали 8 команд, а саме: ННЦ «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства», ННЦ «Інститут аграрної економіки», ННЦ «Інститут землеробства», Інститут агроекології і природокористування, Інститут водних проблем і меліорації, Інститут садівництва, Інститут захисту рослин, а для підтримки духу змагань та спортивної конкуренції була запрошена команда професіоналів з Національного університету біоресурсів та природокористування.
  На офіційній церемонії відкриття були присутні: Директор ННЦ «ІМЕСГ» - академік Валерій Адамчук, директор ННЦ «ІЕА» - академік Юрій Лупенко, голови профспілкових організацій з НУБіП, ІВПіМ та інституту садівництва. Після офіційної церемонії відкриття та підняття прапору розпочались змагання з «ударного пінг-понгу» серед науковців.
  Видовище було вражаюче емоційним – змінювалися партії, суперники, ракетки. Учасники показали високий рівень підготовки, сплановану стратегію гри, уміння відстежувати м’ячі й прораховувати удари. Компетентне журі оцінювало успішні виступи у особистому змаганні, індивідуальну техніко-тактичну підготовку кожного гравця, а також відзначало командну гру.
  Урочисте закриття спортивного свята та нагородження переможців та учасників провели: Голова Аграрного союзу України – Геннадій Новіков, проректор з навчальної та виховної роботи – академік Сергій Кваша, Директор ННЦ «ІМЕСГ» - академік Валерій Адамчук, директор ННЦ «ІЕА» - академік Юрій Лупенко.
  Так, у особистій першості серед жінок перемогу здобула Афанасьєва Оксана (Інститут захисту рослин), ІІ місце у Оксани Стерлікової (Інститут агроекології і природокористування) , а ІІІ місце дісталося Логуновій Наталі (Інститут водних проблем та меліорації).
  Переможцями  серед чоловіків стали: І місце – Тулуш Леонід (ННЦ «Інститут аграрної економіки»), ІІ місце – Духницький Богдан (ННЦ «Інститут аграрної економіки») і ІІІ місце – здобув Махно Костянтин (Національний університет біоресурсів і природокористування України). Під звуки фанфар та аплодисментів вболівальників усіх переможців було нагороджено дипломами та медалями.
  У командному заліку перемогу виборола команда із ННЦ «Інституту аграрної економіки». Почесне ІІ місце посіли гравці з Інституту садівництва, а бронза дісталася команді з ННЦ «ІМЕСГ».
  Також у рамках турніру було проведено конкурс та обрано «Міс Турнір», якою стала  Стерлікова Оксана (Інститут агроекології і природокористування)  та «Містер Турнір», яким став Рєзніков Ігор (ННЦ «ІМЕСГ»). Доброю звичкою стало вручення малого кубку у номінаціях «За досвід» та «За юність», які традиційно вручаються наймолодшому та найстаршому учасникам турніру. Цього року щасливими власниками стали: «Кубок за Досвід» - отримав Мацелюк Євген (Інститут водних проблем і меліорації), «Кубок за Юність» - отримала Гречковська Анастасія (Інститут садівництва). За рішенням організаторів, суддів та вболівальників  турніру «Кубок за Волю до Перемоги » - отримав Харламов Олексій (Інститут водних проблем і меліорації).
  З приємними враженнями та у піднятому настрої учасники поїхали додому і дали обіцянку, що в наступному році обов’язково зустрінуться на першому ювілейному турнірі.
  Чекаємо на зустріч, щиро вітаємо переможців  та бажаємо наснаги в спорті і творчих здобутків!


Команди-учасниці турніру


Учасниці змагань серед жінок та судді


Вручення кубку команді-переможцю ННЦ «Інститут аграрної економіки»


Директор ННЦ «ІЕА» - академік Юрій Лупенко та капітан команди ННЦ «ІЕА»Духницький Богдан


Учасники конкурсу "Містер Турнір"


«Кубок за Досвід» - отримав Мацелюк Євген (Інститут водних проблем і меліорації)


Переможець  серед чоловіків – Тулуш Леонід (ННЦ «Інститут аграрної економіки»)


Переможиця в особистій першості серед жінок - Афанасьєва Оксана (Інститут захисту рослин)


«Міс Турнір» -  Стерлікова Оксана (Інститут агроекології і природокористування)


«Кубок за Волю до Перемоги »  отримав Харламов Олексій (Інститут водних проблем і меліорації).