Національна Академія Аграрних
наук України
Національний науковий центр
«Інститут механізації та електрифікації
сільського господарства»
тел.
(04571)-31100
08631, Київська область, Васильківський район, смт Глеваха, вул. Вокзальна, 11

Зустріч у рамках проекту «Німецько-український аграрний діалог» в Національному науковому центрі

   31 березня 2017 року у рамках проекту «Німецько-український аграрний діалог» та за участю доктора Гарольда Хоппе відбулася зустріч в Національному науковому центрі «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства». Ключовими питаннями зустрічі були кооперація дрібних сільгосптоваровиробників, спеціалізація сільськогосподарського виробництва, раціональне використання земель, поглиблення співпраці між Україною та Німеччиною. На нараді були присутні: доктор Гаральд Хоппе, представники міністерства інфраструктури та сільського господарства землі Бранденбург, Німеччина; доктор Фолькер Зассе, керівник проекту "Німецько-український аграрний діалог" при Інституті економічних досліджень та політичних консультацій; Марія Ярошко, довгостроковий експерт проекту "Німецько-український аграрний діалог" при Інституті економічних досліджень та політичних консультацій; Директор департаменту агропромислового розвитку Київської ОДА – Сергій  Шупик; Голова Васильківської РДА – Владислав Одинець; Керівник управління АПР у Васильківському районі – Віктор Веремейчик; Директор ННЦ «ІМЕСГ», академік НААН, доктор технічних наук – Валерій Адамчук; спеціалісти: с.н.с., к.т.н., завідувач відділу – Кудринецьий Р.,д.т.н., завідувач відділу – Вожик Ю.,с.н.с. – Котенко С..
 
   З доповіддю та презентацією сучасних розробок ННЦ «ІМЕСГ» з цих напрямків виступив директор інституту – академік НААН України  - В.В. Адамчук. Він підкреслив, що питання збільшення обсягів виробництва сільськогосподарської продукції є актуальним, враховуючи зростання жителів на планеті. Тому співпраця наших країн в цьому питанні є вимогою сьогодення. Було запропоновано налагодити тісну співпрацю за даним питанням в рамках проекту «Німецько-український аграрний діалог». Доктор Гаральд Хоппе зауважив, що доробок інституту в напрямку органічного та екологічного землеробства може мати попит не тільки в Україні, а й серед країн ЄС.
Учасниками зустрічі було прийнято рішення об’єднати зусилля та спробувати реалізувати проекти по кооперації з вирощування овочевих культур в рамках Васильківського району.