Національна Академія Аграрних
наук України
Національний науковий центр
«Інститут механізації та електрифікації
сільського господарства»
тел.
(04571)-31100
08631, Київська область, Васильківський район, смт Глеваха, вул. Вокзальна, 11

Конкурс на посаду директора Запорізького НДЦ з механізації тваринництва

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС
   Національна академія аграрних наук України оголошує конкурс на зайняття посади директора Запорізького НДЦ з механізації тваринництва ННЦ «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства» (69097, Запорізька обл., місто Запоріжжя, вул. Ентузіастів, будинок 14).
   У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають науковій ступень доктора наук або доктора філософії (кандидата наук), стаж наукової або науково-організаційної роботи не менше 10 років, зокрема досвід роботи на керівних посадах не менше 5-ти років, та є фахівцями з основного напряму діяльності цієї наукової установи.
   Строк подання заяв – два місяці з дня опублікування оголошення Академією.
   Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають наступні документи:
- заяву про участь у конкурсі на ім’я Президента НААН, в якій зазначається інформація про застосування або незастосування до претендента обмежень, встановлених частиною третьою статті 9 Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність”;
- особовий листок з обліку кадрів з фотографією (розміром 3х4 см);
- автобіографію;
- копії документів про вищу освіту, науковий ступінь та вчене звання;
- довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 р. № 1465 (Офіційний вісник України, 2000 р., № 39, ст. 1656);
- довідку про наявність або відсутність судимості;
- інформаційну довідку з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення;
- копію паспорта, засвідчену претендентом;
- копію трудової книжки;
- письмову згоду на обробку персональних даних.
   Копії документів, які подаються претендентом (крім копії паспорта), мають бути засвідчені в установленому порядку (за місцем роботи претендента, засновником або нотаріально).
   Відповідальність за недостовірність документів несе претендент.
   У разі подання заяви та документів, передбачених цим пунктом, лише електронною поштою учасник конкурсного відбору до проведення виборів додатково подає підписану заяву та завірені копії документів. У разі не подання зазначених документів, претендент не допускається до участі у виборах.
   Документи надсилати на адресу: вул. Суворова (вул. Михайла Омеляновича-Павленка), 9, Національна академія аграрних наук України
   У разі не подання повного пакету документів, претендент не допускається до участі у конкурсі.
   Вибори відбудуться 15 травня 2017 року о 14:00 год. в приміщенні адміністративного корпусу Запорізького НДЦ з механізації тваринництва ННЦ «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства» за адресою:  м. Запоріжжя, вул. Ентузіастів, 14, каб. 25 (1 поверх).
Телефон для довідок : (044) 521-92-91.