Національна Академія Аграрних
наук України
Національний науковий центр
«Інститут механізації та електрифікації
сільського господарства»
тел.
(04571)-31100
08631, Київська область, Васильківський район, смт Глеваха, вул. Вокзальна, 11

Новини

У ННЦ «ІМЕСГ» відбулися урочисте засідання Вченої ради присвячене відзначенню 100-річчя Національної академії аграрних науки України та загальні збори колективу з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства.

Вітаємо з ювілеєм ученого секретаря Грицишина М.І.

Вітаємо з ювілеєм ученого секретаря Грицишина М.І.
Грицишин Михайло Іванович - Заслужений працівник сільського господарства України, кандидат технічних наук, старший науковий співробітник, учений секретар Національного наукового центру «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства».
Народився 25 жовтня 1938 року на Вінниччині.
Наукова діяльність пов’язана з виконанням досліджень із проблем обґрунтування комплексів та системи машин для механізованого виробництва продукції рослинництва, оптимізації технічного забезпечення сільськогосподарських підприємств. 

Вчені аграрної інженерної науки об’єднують свої зусилля

Вчені аграрної інженерної науки об’єднують свої зусилля

Рада також постановила:

- дати можливість всім бажаючим до 30 жовтня 2018 року надати свої доповнення і зауваження до проекту Пріоритетних завдань, які рекомендується  направляти на вказану електрону адресу; vvadamchuk@gmail.com.

- секретарю Ради доопрацювати Пріоритетні завдання  з врахуванням зауважень і доповнень і направити доопрацьований їх варіант до 09 листопада 2018 року членам Ради для прийняття рішення щодо затвердження Пріоритетних завдань  в цілому, а також пропозицій щодо назви і кількості секцій за пріоритетними науковими напрямами;

- після затвердження Пріоритетні завдання направити всім ректорам вітчизняних аграрних університетів, які мають інженерні факультети, та членам Ради для користування у роботі при затвердженні тем дисертаційних робіт та формуванням наукової тематики, яка буде виконуватись за кошти державного бюджету;

- членам Ради до 20 листопада 2018 року надати в ННЦ ІМЕСГ пропозиції щодо їх участі у роботі відповідних секцій за пріоритетними науковими напрямами.

 

XIX Міжнародна наукова конференція «Сучасні проблеми землеробської механіки»

XIX Міжнародна наукова конференція «Сучасні проблеми землеробської механіки»
Національний університет біоресурсів і природокористування України (17-19 жовтня 2018 р.) провів XIX міжнародну наукову конференцію «Сучасні проблеми землеробської механіки» присвячену  120-річниці з дня заснування кафедри сільськогосподарських машин та системотехніки імені академіка П. М. Василенка та 118-й річниці з дня народження академіка Петра Мефодійовича Василенка.  З доповідями на конференції виступили співробітники ННЦ "ІМЕСГ" Степаненко Сергій Петрович «Сучасний стан технологій і технічних засобів для післязбиральної обробки зерна» та Швидя Віктор Олександрович  «Експериментальне обґрунтування технологічного процесу сушіння насіння  у середовищі низького тиску». 

Міжнародна науково-технічна конференція

Міжнародна науково-технічна конференція

17-18 жовтня 2018 року в Республіці Білорусь, у Мінську відбулась Міжнародна науково-технічна конференція, що була присвячена 110-тій річниці від дня народження академіка М.Є. Мацепуро. Конференція проводилась під егідою Національної академії наук Білорусі в Республіканському унітарному підприємстві «Науково-практичний центр НАН Білорусі по механізації сільського господарства».

ННЦ “ІМЕСГ” спільно з машинобудівними підприємствами створює техніку на нових засадах

ННЦ “ІМЕСГ” спільно з машинобудівними підприємствами створює техніку на нових засадах
Протягом останніх років ННЦ “ІМЕСГ” постійно модернізує принципи формування тематики наукових досліджень та організації їх проведення з метою підвищення інноваційної привабливості отриманих результатів.

Дискусійна панель "Перспективи розвитку вітчизняного с.-г. машинобудування"

Дискусійна панель

В межах заходів Міжнародної виставки Агро Експо – 2018, яка проходила 26-29 вересня в м. Кропивницький, 26 вересня відбулась панельна дискусія на тему: Перспективи розвитку вітчизняного сільськогосподарського машинобудування.


Міжнародна агропромислова виставка AGROEXPO

Міжнародна агропромислова виставка  AGROEXPO
26-29 вересня 2018 р. ННЦ «ІМЕСГ» прийняв участь у Міжнародній агропромисловій виставці з польовою демонстрацією техніки та технологій  AGROEXPO

Виставка енергозберігаючого обладнання та альтернативних джерел енергії «ISTWE»

Виставка енергозберігаючого обладнання та альтернативних джерел енергії «ISTWE»
25-27 вересня 2018р. ННЦ «ІМЕСГ» прийняв участь у виставці енергозберігаючого обладнання та альтернативних джерел енергії  «ISTWE»

Виставка-ярмарок племінного та селекційного матеріалу установ НААН для фермерів і дрібнотоварних господарств

Виставка-ярмарок племінного та селекційного матеріалу установ НААН для фермерів і дрібнотоварних господарств
20 вересня 2018 р. ННЦ «ІМЕСГ» прийняв участь у виставці-ярмарку племінного та селекційного матеріалу установ НААН для фермерів і дрібнотоварних господарств

Науково-практичний семінар: «Досвід функціювання фермерських господарств Київщини в умовах кооперацій та перспективи їх розвитку»

Науково-практичний семінар: «Досвід функціювання  фермерських господарств Київщини в умовах кооперацій та перспективи їх розвитку»
14 вересня 2018 р. ННЦ «ІМЕСГ» спільно з Департаментом агропромислового розвитку Київської ОДА, Асоціацією  фермерів і приватних землевласників Київської області та Інститутом картоплярства було проведено науково-практичний семінар: «Досвід функціювання  фермерських господарств Київщини в умовах кооперацій та перспективи їх розвитку». 

Засідання фокус-групи

Засідання фокус-групи
25 липня 2018 року у Національному науковому центрі «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства» відбулося засідання фокус-групи з питань Мінімізації ризиків природного характеру агросектором

XXVI Науково-практична конференція

XXVI Науково-практична конференція
4-5 липня в  Національному науковому центрі «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства» відбулась ХXVI Міжнародна науково-технічна конференція «Технічний прогрес у сільськогосподарському виробництві», в рамках якої була проведена XIІ Всеукраїнська конференція-семінар аспірантів, докторантів та здобувачів у галузі агроінженерної науки.

Перші національні консультації з розроблення секторальних та крос-секторальних експортних стратегій

Перші національні консультації з розроблення секторальних та крос-секторальних експортних стратегій
5-8 червня 2018 р. Міністерством економічного розвитку і торгівлі  та Міжнародним  центром торгівлі (Німеччина) проведено Перші національні консультації з розроблення секторальних та крос-секторальних експортних стратегій

З Днем науки!

З Днем науки!
 17 травня в Національному науковому центрі «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства» відбулося розширене засідання вченої ради та зустріч з Головою спостережної ради "Гідросила ГРУП" Штутманом Павлом Леонідовичем.   

V турнір з настільного тенісу на Кубок Президента НААН

V турнір з настільного тенісу на Кубок Президента НААН
15 травня 2018 року, в рамках святкування Дня науки в Україні в  ННЦ «ІМЕСГ» відбувся V щорічний турнір з настільного тенісу на кубок Президента Національної академії аграрних наук

Науково-практичний семінар "Виробництво картоплі в сучасних умовах"

Науково-практичний семінар
29 березня 2018 р. в ННЦ «ІМЕСГ» відбувся плановий науково-практичний семінар з питань виробництва картоплі в сучасних умовах проведений згідно з Положенням науково-консультаційного центру з механізованого виробництва картоплі та овочів у фермерських господарствах Київської області.