Національна Академія Аграрних
наук України
Національний науковий центр
«Інститут механізації та електрифікації
сільського господарства»
тел.
(04571)-31100
08631, Київська область, Васильківський район, смт Глеваха, вул. Вокзальна, 11

Новини

Вітаємо Переможців

Вітаємо Переможців
11 жовтня у Національній академії аграрних наук України відбувся 2 тур  конкурсу на здобуття премії Президії НААН «За кращу наукову доповідь молодого вченого НААН з фундаментальних та прикладних досліджень».
Колектив ННЦ "ІМЕСГ" щиро вітає наукового співробітника Скібчик Володимира Івановича за зайняте призове місце.  

Дискусійна панель "Перспективи розвитку вітчизняного с.-г. машинобудування"

Дискусійна панель

В межах заходів Міжнародної виставки Агро Експо – 2018, яка проходила 26-29 вересня в м. Кропивницький, 26 вересня відбулась панельна дискусія на тему: Перспективи розвитку вітчизняного сільськогосподарського машинобудування.


Міжнародна агропромислова виставка AGROEXPO

Міжнародна агропромислова виставка  AGROEXPO
26-29 вересня 2018 р. ННЦ «ІМЕСГ» прийняв участь у Міжнародній агропромисловій виставці з польовою демонстрацією техніки та технологій  AGROEXPO

Виставка енергозберігаючого обладнання та альтернативних джерел енергії «ISTWE»

Виставка енергозберігаючого обладнання та альтернативних джерел енергії «ISTWE»
25-27 вересня 2018р. ННЦ «ІМЕСГ» прийняв участь у виставці енергозберігаючого обладнання та альтернативних джерел енергії  «ISTWE»

Виставка-ярмарок племінного та селекційного матеріалу установ НААН для фермерів і дрібнотоварних господарств

Виставка-ярмарок племінного та селекційного матеріалу установ НААН для фермерів і дрібнотоварних господарств
20 вересня 2018 р. ННЦ «ІМЕСГ» прийняв участь у виставці-ярмарку племінного та селекційного матеріалу установ НААН для фермерів і дрібнотоварних господарств

Науково-практичний семінар: «Досвід функціювання фермерських господарств Київщини в умовах кооперацій та перспективи їх розвитку»

Науково-практичний семінар: «Досвід функціювання  фермерських господарств Київщини в умовах кооперацій та перспективи їх розвитку»
14 вересня 2018 р. ННЦ «ІМЕСГ» спільно з Департаментом агропромислового розвитку Київської ОДА, Асоціацією  фермерів і приватних землевласників Київської області та Інститутом картоплярства було проведено науково-практичний семінар: «Досвід функціювання  фермерських господарств Київщини в умовах кооперацій та перспективи їх розвитку». 

Засідання фокус-групи

Засідання фокус-групи
25 липня 2018 року у Національному науковому центрі «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства» відбулося засідання фокус-групи з питань Мінімізації ризиків природного характеру агросектором

XXVI Науково-практична конференція

XXVI Науково-практична конференція
4-5 липня в  Національному науковому центрі «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства» відбулась ХXVI Міжнародна науково-технічна конференція «Технічний прогрес у сільськогосподарському виробництві», в рамках якої була проведена XIІ Всеукраїнська конференція-семінар аспірантів, докторантів та здобувачів у галузі агроінженерної науки.

Перші національні консультації з розроблення секторальних та крос-секторальних експортних стратегій

Перші національні консультації з розроблення секторальних та крос-секторальних експортних стратегій
5-8 червня 2018 р. Міністерством економічного розвитку і торгівлі  та Міжнародним  центром торгівлі (Німеччина) проведено Перші національні консультації з розроблення секторальних та крос-секторальних експортних стратегій

З Днем науки!

З Днем науки!
 17 травня в Національному науковому центрі «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства» відбулося розширене засідання вченої ради та зустріч з Головою спостережної ради "Гідросила ГРУП" Штутманом Павлом Леонідовичем.   

V турнір з настільного тенісу на Кубок Президента НААН

V турнір з настільного тенісу на Кубок Президента НААН
15 травня 2018 року, в рамках святкування Дня науки в Україні в  ННЦ «ІМЕСГ» відбувся V щорічний турнір з настільного тенісу на кубок Президента Національної академії аграрних наук

Науково-практичний семінар "Виробництво картоплі в сучасних умовах"

Науково-практичний семінар
29 березня 2018 р. в ННЦ «ІМЕСГ» відбувся плановий науково-практичний семінар з питань виробництва картоплі в сучасних умовах проведений згідно з Положенням науково-консультаційного центру з механізованого виробництва картоплі та овочів у фермерських господарствах Київської області.

Нарада «Розвиток вітчизняного машинобудування»

Нарада «Розвиток вітчизняного машинобудування»
Нарада організована Департаментом агропромислового розвитку Київської ОДА на базі НВП «БілоцерківМАЗ» та Білоцерківського національного аграрного університету.

Виставки "Зернові технології", "Agro Animal Show” та "Фрукти. Овочі. Логістика"

Виставки
Наукові співробітники ННЦ "ІМЕСГ" взяли участь у роботі семінарів і конференцій

Курси підвищення кваліфікації 2018

Курси підвищення кваліфікації 2018
21-22 лютого 2018 р. на базі ННЦ "ІМЕСГ" проводились курси підвищення кваліфікації для наукових та науково-педагогічних кадрів.

КрАЗ продовжує співпрацю з ННЦ "ІМЕСГ"

КрАЗ продовжує співпрацю з ННЦ
Започаткована у минулому році співпраця між ННЦ «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства» та ПрАТ «АвтоКрАЗ» успішно розвивається. У ході нещодавнього візиту на підприємство директора ННЦ «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства» академіка НААН В. Адамчука та докторанта С. Погорілого підведені підсумки першого року співпраці над проектом МЕЗ-330 «Авторактор» - агроновації 2017 року.
        14 вересня 2018 р. ННЦ «ІМЕСГ» спільно з Департаментом агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації та Асоціації  фермерів і приватних землевласників Київської області буде проведено науково-практичний семінар: «Досвід функціювання  фермерських господарств Київщини в умовах кооперацій та перспективи їх розвитку».
        Учасники: представники органів влади, керівники і спеціалісти фермерських господарств агропромислового комплексу Київської області, при-ватні підприємці, наукові працівники.
        Місце проведення: с. Лосятин, Васильківський р-н., Київська обл., вул. Якіра, 2,  ФГ «Союз ТТТ».