Національна Академія Аграрних
наук України
Національний науковий центр
«Інститут механізації та електрифікації
сільського господарства»
тел.
(04571)-31100
08631, Київська область, Васильківський район, смт Глеваха, вул. Вокзальна, 11

Рада молодих вчених


Рада молодих вчених ННЦ «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства»  сприяє професійному зростанню молодих вчених та отриманню вагомих наукових результатів, представляє інтереси молодих вчених перед дирекцією інституту, організовує та сприяє участь молоді інституту в наукових конференціях, семінарах, тощо.


Пріоритетні напрями роботи:
  • організація інформаційного центру спілки молодих вчених для кординації їхніх дій, публікації досягнень молодих вчених, проведення інтернет-конференцій та налагодження взаємозв’язків із молодими вченими споріднених спеціальностей;
  • організація інформаційних контактів з іншими установами та підприємствами з метою популяризації здобутків молодих вчених, ознайомлення із основними здобутками наукових шкіл інших установ в галузі механізації та електрифікації сільського господарства.
  • методологічна підтримка в організації наукових досліджень, організація тематичних лекцій та навчань для молодих вчених.
  • організація культурних та спортивних заходів.

Голова: Борис Андрій Миколайович, канд. техн. наук, старший науковий співробітник відділу науково-технічних проблем з вирощування польових культур.